Nasz zespół

O nas

Nie boimy się trudnych spraw. Wyciągamy z długów nawet osoby, którym ktoś powiedział: “w tej sprawie już nic nie da się zrobić.” Zawsze się da! Nie poddajemy się, gdy dłużnikowi brakuje dokumentów. My zdobywamy te dokumenty za niego! 

 
Współpracujemy z prawnikami, doradcami finansowymi, syndykami oraz komornikami. Jako Klinika Upadłości pomagamy naszym klientom wprowadzić w ich życie spokój i wytchnienie, którego tak bardzo potrzebują, gdy toną w długach. 

 
Udzielamy pomocy w naszej siedzibie, w placówkach naszych partnerów, w miejscu zamieszkania naszych klientów oraz zdalnie przez Internet, by klient miał pełną swobodę rozmowy i gwarancję dyskrecji zawsze wtedy, kiedy tego potrzebuje.

 

Straciłeś płynność finansową? Masz długi?

Zadzwoń, napisz lub uzupełnij formularz kontaktowy. Pomożemy Ci zaczynając od bezpłatnej analizy Twojej sytuacji finansowej.
Do usłyszenia!
 

Klienci cenią nasz zespół za wieloletnie doświadczenie, konkretne i skuteczne rozwiązania, które przynoszą im ulgę w kwestii nadmiernego zadłużenia.


Jako Klinika Upadłości w imieniu klienta działamy kompleksowo. Od pozyskania brakujących dokumentów, przez ustalenie stanu zadłużenia aż po złożenie wniosku o upadłość konsumencką i dalsze wsparcie.

Strona www stworzona przez ProperMedia.pl

Twój e-mail:
Numer telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

ul. Witkiewicza 25/2, 44-100 Gliwice

Klinika Upadłości