Klinika Upadłości

ul. Witkiewicza 25/2, 44-100 Gliwice

Twój e-mail:
Numer telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Strona www stworzona przez ProperMedia.pl

Klienci cenią nasz zespół za wieloletnie doświadczenie, konkretne i skuteczne rozwiązania, które przynoszą im ulgę w kwestii nadmiernego zadłużenia.


Jako Klinika Upadłości w imieniu klienta działamy kompleksowo. Od pozyskania brakujących dokumentów, przez ustalenie stanu zadłużenia aż po złożenie wniosku o upadłość konsumencką i dalsze wsparcie.

Nie boimy się trudnych spraw. Wyciągamy z długów nawet osoby, którym ktoś powiedział: “w tej sprawie już nic nie da się zrobić.” Zawsze się da! Nie poddajemy się, gdy dłużnikowi brakuje dokumentów. My zdobywamy te dokumenty za niego! 

 
Współpracujemy z prawnikami, doradcami finansowymi, syndykami oraz komornikami. Jako Klinika Upadłości pomagamy naszym klientom wprowadzić w ich życie spokój i wytchnienie, którego tak bardzo potrzebują, gdy toną w długach. 

 
Udzielamy pomocy w naszej siedzibie, w placówkach naszych partnerów, w miejscu zamieszkania naszych klientów oraz zdalnie przez Internet, by klient miał pełną swobodę rozmowy i gwarancję dyskrecji zawsze wtedy, kiedy tego potrzebuje.

 

Straciłeś płynność finansową? Masz długi?

Zadzwoń, napisz lub uzupełnij formularz kontaktowy. Pomożemy Ci zaczynając od bezpłatnej analizy Twojej sytuacji finansowej.
Do usłyszenia!
 

O nas

Nasz zespół