Masz długi? Ile razy zastanawiałeś się nad tym, co jeszcze musisz zrobić by wierzyciele dali Ci spokój?

 

Dzwonią i pytają. Pukają do drzwi i wysyłają wezwania, a Ty już nie wiesz ile tak naprawdę wynosi Twój dług i kto go w tej chwili przejął. 

 

Pewnie zauważyłeś, że wierzyciele nie odpuszczają. My za to zapewniamy naszym klientom całościową ochronę przed ich działaniami, dzięki czemu dłużnik może zacząć się bronić przed nakładaniem na niego roszczeń niezgodnych z prawem.

 

Przy oddłużaniu pomagamy pozyskać dokumenty z Urzędu Skarbowego, ZUSu, od komorników, z sądów, ze spółdzielni oraz innych miejsc i instytucji, które pukają do drzwi dłużnika.

 

Jako Klinika Upadłości w imieniu klienta walczymy z przedawnionymi roszczeniami, by stan zadłużenia nie wzrastał.
Przeciwdziałamy nielegalnym żądaniom, niezgodnym z prawem bankowym oraz ustawie o kredycie konsumenckim, tak by klient nie ponosił dodatkowych kosztów.
 
Zmniejszamy niezgodne z prawem obciążenia. Kwestionujemy wygórowane opłaty. Znosimy nadmierne odsetki. Wszystko to pozwala naszym klientom realnie oszacować wartość zadłużenia i płynne wyjście z długów nawet wtedy, kiedy banki i instytucje celowo zwlekają z odpowiedziami na wysłane zapytania.
 
Ale to nie wszystko! Przy oddłużaniu pomagamy też naszym klientom w sprawach sądowych. Od momentu reprezentowania ich przed sądem, przez etap tworzenia korespondencji aż do egzekucji komorniczej.

 

Reprezentujemy klientów w sprawach wytoczonych przez banki, firmy pożyczkowe, firmy windykacyjne, fundusze skupujące wierzytelności, dzięki czemu dłużnik nie musi dodatkowo stresować się wytoczonymi postępowaniami.

 

Pamiętaj, nie musisz być bezczynny! Podejmij decyzję o oddłużeniu już teraz.


My pomożemy Ci przejść całą procedurę bez dodatkowych siwych włosów na głowie. Od razu zadzwoń, napisz lub uzupełnij formularz kontaktowy. Do usłyszenia! 
 

Oddłużenie

Strona www stworzona przez ProperMedia.pl

Twój e-mail:
Numer telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

ul. Witkiewicza 25/2, 44-100 Gliwice

Klinika Upadłości