Do kogo kierujemy naszą ofertę? Przede wszystkim do osób z nadmiernym zadłużeniem, które szukają pomocy. Jeżeli jesteś z mieszkańcem Chorzowa bądź jego okolic skontaktuj się upadłością konsumencką Chorzów.

 

Możesz porozumieć się z nami telefonicznie pod numerem 502 258 866 lub odwiedzić nas w naszej filii w Gliwicach przy ul. Witkiewicza 25/2.

 

Pracownicy upadłości konsumenckiej Chorzów z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania związane z tematem zadłużeń.

Upadłość konsumencka Chorzów to sposób na postępowanie sądowe, które ma doprowadzić do częściowego lub pełnego oddłużenia danej osoby, przy równoczesnym zaspokojeniu wierzycieli z posiadanego przez dłużnika majątku.

 

Do zadań upadłości konsumenckich Chorzów zalicza się umarzanie zadłużeń, kompleksowa ochrona naszych klientów przed wierzycielami oraz całkowicie darmowa analiza sytuacji finansowej, prawnej i majątkowej.

 

Wycena każdej sprawy zależy przede wszystkim od wysokości zadłużenia, liczby wierzycieli, a także składu majątku upadłego.

Upadłość konsumencka Chorzów

Strona www stworzona przez ProperMedia.pl

Twój e-mail:
Numer telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

ul. Witkiewicza 25/2, 44-100 Gliwice

Klinika Upadłości