Klinika Upadłości

ul. Witkiewicza 25/2, 44-100 Gliwice

Twój e-mail:
Numer telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Strona www stworzona przez ProperMedia.pl

Upadłość konsumencka Chorzów

Upadłość konsumencka Chorzów to sposób na postępowanie sądowe, które ma doprowadzić do częściowego lub pełnego oddłużenia danej osoby, przy równoczesnym zaspokojeniu wierzycieli z posiadanego przez dłużnika majątku.

 

Do zadań upadłości konsumenckich Chorzów zalicza się umarzanie zadłużeń, kompleksowa ochrona naszych klientów przed wierzycielami oraz całkowicie darmowa analiza sytuacji finansowej, prawnej i majątkowej.

 

Wycena każdej sprawy zależy przede wszystkim od wysokości zadłużenia, liczby wierzycieli, a także składu majątku upadłego.

Do kogo kierujemy naszą ofertę? Przede wszystkim do osób z nadmiernym zadłużeniem, które szukają pomocy. Jeżeli jesteś z mieszkańcem Chorzowa bądź jego okolic skontaktuj się upadłością konsumencką Chorzów.

 

Możesz porozumieć się z nami telefonicznie pod numerem 502 258 866 lub odwiedzić nas w naszej filii w Gliwicach przy ul. Witkiewicza 25/2.

 

Pracownicy upadłości konsumenckiej Chorzów z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania związane z tematem zadłużeń.