Upadłość konsumencka Gliwice - co możesz zyskać?

 

Przede wszystkim zakończysz dotychczasowe sprawy sądowe i komornicze. Poza tym w znacznej części umorzysz zadłużenie, a nawet w całkowicie się go pozbędziesz.

 

Dla klientów, którzy utracili płynność finansową oferujemy: darmową analizę ich sytuacji finansowej oraz majątkowej, zgromadzenie dokumentów potrzebnych do upadłości, sporządzenie wniosku o upadłość i złożenie go do właściwego sądu, opiekę prawną podczas postępowania upadłościowego przed sądem i syndykiem, pomoc po zakończeniu postępowania upadłościowego.

 

Upadłość konsumencka Gliwice to sposób na uwolnienie Cię od swoich długów! Skontaktuj się już dziś z naszym konsultantem.

Upadłość konsumencka Gliwice to usługa pomocy klientom zarówno w sprawach sądowych, jak i na etapie egzekucji komorniczej.

 

Z racji, iż nasz zespół tworzą specjaliści z długoletnim doświadczeniem w sprawach osób zadłużonych, mamy możliwość godnie reprezentować osoby, które zwróciły się do nas po pomoc w sprawach wytoczonych przez banki, firmy pożyczkowe, firmy windykacyjne, fundusze skupujące wierzytelności.

 

Współpracujemy z prawnikami, doradcami finansowymi, syndykami oraz komornikami. Zapraszamy do odwiedzenia naszego biura w Gliwicach i przeprowadzenia wstępnej bezpłatnej analizy sytuacji finansowej z naszym konsultantem.

Upadłość konsumencka Gliwice

Strona www stworzona przez ProperMedia.pl

Twój e-mail:
Numer telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

ul. Witkiewicza 25/2, 44-100 Gliwice

Klinika Upadłości