Jeżeli Twoje aktualne miejsce pobytu znajduje się w innym miejscu, nie stanowi to dla nas problemu, ponieważ nasze usługi świadczymy zarówno w województwie śląskim, jak i na terenie całego kraju.

 

W przypadku jakichkolwiek pytań odnośnie upadłości konsumenckiej Katowice zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numer 575 555 025 lub do odwiedzenia naszej filii w Sosnowcu przy ul. Modrzejowskiej 12 ze względu na dogodny dojazd z Katowic (tylko 10-15 minut pociągiem od jednego dworca do drugiego).

Klinika Upadłości konsumenckiej Katowice to sposób na zakończenie prowadzonych spraw sądowych i spraw komorniczych. Zajmujemy się przeprowadzaniem analizy majątkowej, finansowej i prawnej za darmo. Od czego zależy wycena każdej ze spraw? Upadłości konsumenckie Katowice bierze pod uwagę przede wszystkim skład majątku upadłego, wysokość zadłużenia i liczbę wierzycieli.

 

Dzięki upadłości konsumenckiej Katowice będziesz w stanie częściowo lub całkowicie umorzyć zadłużenie. Nasza oferta kierowana jest głównie do osób z nadmiernym zadłużeniem zamieszkałych w Katowicach i okolicy.

Upadłość konsumencka Katowice

Strona www stworzona przez ProperMedia.pl

Twój e-mail:
Numer telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

ul. Witkiewicza 25/2, 44-100 Gliwice

Klinika Upadłości