Co zalicza się do naszych zadań upadłości konsumenckiej w Tychach? Specjalnie dla osób, które utraciły płynność finansową, oferujemy: sporządzenie wniosku o upadłość, a następnie złożenie go do właściwego sądu, zebranie dokumentów potrzebnych do upadłości, opiekę prawną podczas postępowania upadłościowego, pomoc po zakończeniu postępowania upadłościowego.

 

Ponadto oferujemy darmową analizę sytuacji majątkowej oraz finansowej. Upadłość konsumencka Tychy wszystkich zainteresowanych zaprasza do kontaktu telefonicznego (530 880 460) bądź do odwiedzenia naszego biura w Mysłowicach ul. Ziętka 61b, 41-400 Mysłowice

Upadłość konsumencka Tychy to metoda, która pozwala na zakończenie wszystkich dotychczasowych spraw sądowych oraz spraw komorniczych. Borykasz się z zadłużeniem? Pomożemy Ci umorzyć zadłużenia częściowo lub w całości.

 

Mamy przyjemność współpracować ze sprawdzonymi i zaufanymi, syndykami, komornikami, prawnikami, a także doradcami finansowymi. Należy zaznaczyć, że jako upadłość konsumencka Tychy dbamy o tajemnicę zawodową i zachowujemy poufność.

 

W przypadku, w którym jesteś zainteresowany naszą ofertą, skontaktuj się z naszym oddziałem w Mysłowicach. Oferujemy również opcję dojazdu do naszych klientów.

Upadłość konsumencka Tychy

Strona www stworzona przez ProperMedia.pl

Twój e-mail:
Numer telefonu:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

ul. Witkiewicza 25/2, 44-100 Gliwice

Klinika Upadłości